کاهش نرخ تعرفه های اینترنت از مرداد ماه

معاونت کسب و کار شرکت آسیاتک از کاهش نرخ تعرفه های اینترنت خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومي آسياتك، معاون كسب و كار شركت آسیاتک پيرو مصوبات اخير رگولاتوري و همكاري شركت زيرساخت در خصوص کاهش تعرفه‌های اینترنتی گفت: فضاي لازم براي كاهش نرخ تعرفه‌ها مهیا شده و آسياتك از ابتداي مرداد‌ ماه زمینه‌های لازم برای كاهش تعرفه‌ها را اجرايي کرده است.
حسین علیمحمدی با بیان اینکه این شرکت بعنوان اولين و بزرگترين ميزبان محتواهاي داخلي، همواره حامي تغيير فرهنگ مصرف كاربران از سرورهاي خارجي به داخلي بوده است، افزود: شرکت آسیاتک با دعوت از صاحبان محتوا و تلاش براي كاهش نرخ هزینه دستيابي مشتركين به محتواهاي داخلي با همكاري آنها، علاوه بر كاهش تعرفه‌ها، در مورد برخي سايتها مانند " فيليمو " و " آسيا دي ال " كاملا نرخ مصرف را رايگان کرده است.
وی بیان داشت: از مشتركين محترم تقاضا داریم تا حد امکان سعی کنند محتواهاي مورد نياز خود را از طريق سايت‌ها و سرورهايي كه در داخل كشور ميزباني مي‌شوند تهيه کرده تا همه ذي‌نفعان، نقش موثري در اين حرکت ملي داشته باشند.
علیمحمدی تاکید کرد: نكته بسيار مهم كه كاربران را به توسعه این اتفاق ترغیب می‌کند علاوه بر کاهش قیمت، قطعا افزایش كيفيت و سرعت دسترسي به محتواها از سرورهاي داخلي نسبت به خارجي بوده که آسياتك توانسته با اقدامات موثر، دسترسی به اين فضا را با كيفيت مناسب آسان کند.

فرزانگستر
Captcha